Допомога проекту

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Допомога проекту

Допомога проекту 0

 Щановні друзі!

Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України (http://iepor.org.ua) – провідний академічний науково-дослідний центр у галузі досліджень раку в Україні звертається до Вас з пропозицією співпраці  над науково-освітнім проектом «Майбутнє без раку», реалізованим сьогодні (http://breast-cancer.org.ua) у форматі науково-освітнього інформаційного ресурсу щодо первинної профілактики, діагностики і лікування хворих на рак молочної залози, найбільш розповсюдженого і небезпечного онкологічного захворювання серед жінок України.

Проект «Майбутнє без раку»  -  важлива освітня ініціатива, спрямована на зменшення захворюваності на рак в Україні і смертності від нього, яка за темпами росту випереджає серцево-судинні захворювання.

Рак молочної залози – найбільш серйозна соціально-економічна проблема охорони здоров’я в усьому світі і в Україні, зокрема, що кожного року забирає життя більше ніж у 7 тисяч українок. Відсутність елементарних знань щодо проблеми раку молочної залози обертається високим рівнем захворюваності (більше 16 тис. нових випадків щороку), високим рівнем дорічної летальності (майже 2000 тис. випадків на рік), виявленням захворювання на пізніх стадіях, що призводить до зменшення перспектив на одужання.

Одним із дієвих шляхів вирішення цієї проблеми Всесвітньою організацією охорони здоров’я  (ВООЗ) признано підвищення обізнаності пересічних громадян щодо проблеми, онкологічної настороженості, перешкоджання канцерофобії, виховання вмотивованості до здорового способу життя, відмови від шкідливих звичок, як засобів профілактики раку.

Пропонуємо вам долучитися до соціальної ініціативи нашої установи і підтримати науково-просвітницький проект щодо первинної профілактики і діагностики раку молочної залози.

Контакти:

03022, Україна, м. Київ
вул. Васильківська, 45
ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького НАН України
тел.: (044) 259-01-67
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Сайт проекту: http://breast-cancer.org.ua
Сайт Інституту: http://iepor.org.ua

З повагою,
керівник проекту
зав. відділу науково-методичного забезпечення інноваційної діяльності
к.б.н., с.н.с. П’ятчаніна Тетяна Віталіївна
моб.: (068) 350-99-49; (068) 128 35 64

Благодійний фонд «Єдність проти раку»
Реквізити:  

Україна, м. Київ 03022, вул. Васильківська, 45
Тел +38 (097) 759-16-47
E-mail   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
http//:iepor.org.ua/uk/uac.html
р/р 26001000030720
ПАТ «Укрсоцбанк» у м.Києв, МФО 300023, Код ЄДРПОУ 21667843

Детальні умови щодо співпраці вказані в доданому файлі:              komerrce dopomoga proektu

 

 

 

 

Наші партнери

 banner

Основною метою сайту SCIENCE HUNTER є об'єднання зусиль вчених для вирішення нетривіальних завдань в галузі науки, бізнесу, виробництва і технологій, консолідація наукової спільноти, а також пошук вчених, наукових рішень, технологій, інструментів для вирішення завдань, які відповідають нагальним потребам суспільства. Реєстрація на сайті дозволяє безкоштовно розміщувати оголошення про надані послуги та розробки, а також використовувати існуючі сервіси по обробці числових даних. Надалі передбачається розширення подібного роду сервісів, в тому числі і за участі зацікавлених в цьому осіб. Все це дозволить вченим знайти потенційних клієнтів і заявити про себе і свої можливості. Проект відкритий для співпраці та приймає пропозиції, побажання та зауваження.

 banner

Благодійний фонд «Єдність проти раку» – це неприбуткова організація, яка була заснована у 1997 році. Основні наші зусилля направлені на профілактику, мотивацію та спонукання суспільства до ранньої діагностики онкологічних захворювань. Адже переконані, що тільки такі методи боротьби спроможні покращити існуючу статистику. Рак – це та патологія, яку значно легше попередити, аніж лікувати. Досягнення поставленої мети напряму залежить від обізнаності та відповідальності суспільства, яке повсякчас пам’ятає, що власне здоров’я – це основний ключ до успіху, про який ми повинні дбати найбільш ретельно.

 fit curves

Международная сеть фитнес-клубов для женщин FitCurves – эксперт №1 в сфере здорового похудения и укрепления здоровья женщин в мире, известная своей уникальной разработкой – 30ти-минутной круговой тренировкой и Программой Управления Весом. Фитнес-комплекс FitCurves не имеет возрастных ограничений, включает кардио- и силовую нагрузку, разминку, заминку, растяжку, а также программу питания.

Благодійні внески

Загальна сума внесків: 25 грн

Горбик Г.В.  Gorbik

Співробітник ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького

Сторчай Д.М.  avatar fm  Співробітник ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького
Самойленко А.  avatar fm Співробітник ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького
Снежкова Є.Г.  avatar fm  Співробітник ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького
Сахно Л.О.  avatar fm  Співробітник ІЕПОР ім. Р.Є. Кавецького
   avatar m  

 

 

 

 

Ви тут: Home Допомога проекту