Персональний медичний органайзер хворої на рак молочної залози

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Персональний медичний органайзер хворої на рак молочної залози

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 Персональний медичний органайзер хворої на рак молочної залози – це нова платформа у галузі здоров’я. Вона розроблена для тих, хто потребує допомоги найбільше – для тих, хто хворіє на найбільш небезпечне онкологічне захворювання жінок України – на рак молочної залози.

Завантажити з

0

Органайзер призначений для безпосереднього управління пацієнткою медичними даними, що стосуються захворювання, та надходять до неї під час діагностування хвороби, лікування і спілкування з медичним персоналом.

Органайзер значно розширює можливості пацієнта в моніторингу власного здоров'я і дозволяє активно залучатися до прийняття спільних з медичним персоналом рішень. Це важливо в онкології, коли думка самого пацієнта, його бажання і можливості відіграють значну роль в ухваленні остаточного рішення щодо планування та здійснення етапів діагностики або лікування.

Додаток орієнтований на пошук, систематизацію, зберігання та видачу інформації по запитах. Основні варіанти використання: - отримання довідникової інформації; зберігання даних, що стосуються хвороби пацієнтки; - системні медіа функції. Органайзер має дружній, інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс і призначений для користувачів (пацієнтів), які не мають спеціальних знань в галузі інформаційних технологій, а також не є фахівцями у галузі медицини.

Містить наступні розділи:

1

2

Гід по хворобі

стисла, викладена на науково-популярному рівні, адаптована для широких мас населення інформація про природу захворювання, його симптоми, ознаки та принципи лікування хворих. Завдяки цьому розділу розширюються знання пацієнта про захворювання.

3

Історія хвороби

розділ, призначений для систематизації та зберігання інформації, яку отримує хворий від лікаря під час обстеження, лікування або реабілітації. Розділ в свою чергу включає ще 3 підрозділи.

4

5

Ваш діагноз

Пункт, де користувач має можливість за допомогою анкети визначити основні характеристики власного захворювання. Усі данні зберігаються, їх можна переглянути та надіслати на електронну адресу лікарю.

6

7

Суб’єктивні відчуття

Представлено два опитувальника (EORTC QLQ – C30/BR23). Відповівши на запитання, пацієнт має можливість зафіксувати свій стан. Додаток дозволяє зберігати історію опитувань.

8

9

Призначення лікаря

Розділ, в який можливо записувати призначення лікаря в текстовому форматі, за допомогою фотографування або запису звука.

10

Профіль

Покращує взаємодію з користувачем. Для прикладу, коли пацієнт захоче направити дані про діагноз або результати опитування, автоматично в текст листа буде додано його ПІБ та електронна адреса.

11

Запитання лікарю

Розділ, де пацієнт може записувати відповіді на стандартні (рекомендовані) та на свої власні запитання. Він може бути корисним в процесі підготовки до відвідування лікарського закладу. Відповіді фахівців на підготовлені заздалегідь власні і рекомендовані (стандартні) запитання можуть бути записані у форматі тексту або з використанням камери чи диктофону.

12

13

Мій лікар

Користувач має змогу фіксувати данні про лікаря, редагувати, додавати фото, телефонувати з додатку.

14

15

Онкологічні заклади України

Представлений двома екранами. На першому екрані відображається перелік областей країни у вигляді меню. Вибір з меню забезпечує перехід до екрану з довідковою інформацією про онкологічні заклади обраного регіону.

16

17

Глосарій

Надає доступ до термінологічного словника. Терміни у словнику згруповано у алфавітному порядку з можливістю вибору по першій літері групи термінів та перехід до відповідної статті обраного терміну.

     

18

Авторські права на програму зареєстровано у Державній службі інтелектуальної власності України, що підтверджується відповідним Свідоцтвом.

 

Завантажити з 0
Прочитано, разів: 2926 Останнє редагування Вівторок, 04 квітня 2017 09:01
Ви тут: Home Прогнозування ризику РГЗ Освітні презентації Персональний медичний органайзер хворої на рак молочної залози