Будова нормальної молочної залози жінки

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Сьогодні: 25.02.2020

Будова нормальної молочної залози жінки

(0 голосів)

 title4Рекламно-інформаційний українськомовний постер з серії «Що повинна знати жінка про рак молочної залози», розкриває основи класифікації  раку молочної залози (РМЗ) за гістологічною будовою та молекулярної класифікації, а також принципи класифікації TNM. Для кращого розуміння принципів поділу карцином молочної залози на види (інвазивнийнеінвазивний рак або рак in situ) та за гістологічними підтипами лобулярний, протоковий рак) проведено детальне пояснення анатомічної будови нормальної молочної залози жінки і роз’яснено із яких саме структур походить той чи інший тип РМЗ. Визначено основні принципи молекулярної класифікації РМЗ з характеристикою молекулярних підтипів відносно частоти виявлення кожного підтипу та прогнозу перебігу захворювання.

Обернена сторона постеру присвячена основам системи TNM, що описує розповсюдження пухлинного процесу, знання яких є надзвичайно важливим для розуміння клінічної інформації. Дано характеристику категоріям T, N і M, а також тлумачення терміну «патогістологічна градація» (G), що описує ступінь відмінностей клітин РМЗ від нормальних клітин молочної залози та показує швидкість, з якою збільшується кількість пухлинних клітин. 

Інформацію подано з використанням засобів інфографіки, інформацію максимально адаптовано для розуміння громадянами, що не є спеціалістами в галузі біології та медицини.

Постер двосторонній.

Прочитано, разів: 4141 Останнє редагування Субота, 10 грудня 2016 09:40
Ви тут: Home