Всеукраїнський соціальний проект «НАУКА – СУСПІЛЬСТВУ»

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Сьогодні: 22.01.2020

Всеукраїнський соціальний проект «НАУКА – СУСПІЛЬСТВУ»

(1 Голосувати)

Proekt Nauka suspilstvyРекламно-інформаційний українськомовний постер створений з метою інформування про Всеукраїнський соціальний проект «Наука-суспільству», що започаткований в Інституті експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАНУ. «Наука-суспільству» – це, перш за все, цикл лекцій-презентацій, профілактичної та валеологічної спрямованості, що призначені для молоді старшого шкільного віку, створені за сприяння Благодійної організації «Єдність проти раку» і присвячені розвитку мотиваційної компоненти у ставленні дітей до власного здоров’я через підвищення рівня обізнаності щодо онкологічних захворювань та дієвості заходів первинної профілактики раку.

Другою складовою проекту є українськомовний науково-освітній довідково-інформаційний інтернет-портал «Майбутнє без раку», присвячений питанням первинної профілактики, діагностики і лікування хворих на рак молочної залози, спрямований на підвищення рівня обізнаності пересічних громадян України щодо проблематики раку молочної залози, як найбільш розповсюдженого і небезпечного онкологічного захворювання в Україні.

«Персональний медичний органайзер хворої на рак молочної залози» на платформі операційної системи Android - є частиною соціального проекту «Наука-суспільству» і призваний допомогти хворим на рак молочної залози в управлінні і зберіганні власних медичних даних, що надходять в процесі діагностики, лікування та реабілітації.

Прочитано, разів: 3805 Останнє редагування Субота, 10 грудня 2016 09:46
Ви тут: Home