Презентації

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Презентації

Презентації 11

iepor-presentations

В цій рубриці ми пропонуємо Вашій увазі цикл науково-просвітницьких лекцій-презентацій спрямованих на підвищення рівня наукових знань населення України, покращення грамотності і компетентності щодо профілактики, своєчасної діагностики і лікування онкологічних захворювань молочної залози, сприяння розвитку мотиваційної компоненти у дбайливому ставленні до власного здоров’я, а також на пропаганду здорового способу життя.


Промо відео циклу лекцій, присвячених проблематиці раку

Лекції в науково-популярній формі висвітлюють тематику, що стосується предмету онкології та її понятійного апарату; ролі гормонів, спадкового фактору, факторів ризику навколишнього середовища та способу життя у виникненні злоякісних новоутворень та дієвості первинної профілактики раку.

Останнє редагування Вівторок, 16 травня 2017 15:27

"Обізнаність - високоефективна зброя проти раку молочної залози". Вебінар к.б.н. Дворщенка О.С.

Науково-освітній вебінар к.б.н. Дворщенка О.С. приурочений до Всеукраїнського дня боротьби з захворюванням на рак молочної залози, який щорічно відзначають 20 жовтня.

 

Останнє редагування Четвер, 27 жовтня 2016 12:23

Фізична активність

Вплив більшості встановлених факторів ризику виникнення раку молочної залози

Останнє редагування Понеділок, 04 квітня 2016 18:48

«Здоровий спосіб життя – профілактика злоякісних новоутворень». Відео-лекція к.б.н. Караман О.М.

Лекція спрямована безпосередньо на розкриття аспекту профілактики злоякісних новоутворень і виховання мотиваційної компоненти у молодого покоління до здорового способу життя.

Останнє редагування Середа, 19 серпня 2015 11:13

«Профілактика раку». Відео-лекція аспіранта Павлової А.О.

Лекція присвячена можливим причинам захворюваності на рак та можливим підходам до перешкоджання виникненню захворювання. Через розуміння факторів і чинників, що сприяють виникненню злоякісних новоутворень, ставиться мета виховання у підростаючого покоління мотиваційної компоненти до здорового способу життя, свідомого ставлення до власного здоров'я.

Останнє редагування Середа, 19 серпня 2015 11:08

«Онкологія: загальна інформація». Відео-лекція к.б.н. Дворщенко О.С.

Презентація розпочинає цикл лекцій і в стислій зрозумілій формі розкриває зміст основних понять онкологічної науки, таких як «рак», «пухлина», «метастазування», «рецидив», «резистентність пухлин до медикаментозної терапії» та інших. Подано описання типів пухлин за тканинним походженням, коротко наведено дані щодо класифікації TNM та за клінічними стадіями. Стисло розповідається про загальноприйняті традиційні методи лікування хворих на онкологічну патологію. Презентація складається з 22 слайдів.

Останнє редагування Середа, 19 серпня 2015 11:09

Канцерогени в косметичних засобах

Косметична промисловість використовує тисячі синтетичних хімічних речовин у своїх продуктах, у всьому, від губної помади і лосьйону до шампуню і крему для гоління. Всі ці засоби для краси та доглядуможуть містити хімічні інгредієнти, доказово пов'язані з раком молочної залози, безпліддям, вродженими дефектами і іншими серйозними проблемами зі здоров'ям.

Останнє редагування Вівторок, 25 серпня 2015 15:50

Самообстеження або регулярний самостійний огляд і пальпація молочних залоз жінкою

Самообстеження молочних залоз, або регулярний самостійний огляд і пальпація (прощупування) молочних залоз жінкою — це широко рекомендована процедура, яка має за мету перевірку стану молочних залоз для якомога раннього виявлення симптомів і ознак захворювання, які можуть статися в молочних залозах. 

Останнє редагування Середа, 17 грудня 2014 09:48

Нове в класифікації рака молочної залози - Наукова доповідь Імянітова Євгенія Наумовича

Наукова доповідь «Нове в класифікації рака молочної залози» Євгенія Наумовича Імянітова доктора медичних наук, професора Науково-дослідного інституту ім. Н.Н. Петрова (РФ, Санкт-Петербург) на XVI Російському онкологічному конгресі, який відбувся 13-15 листопада 2012 р. в м. Москва

Останнє редагування Середа, 03 лютого 2016 19:09

Здорове харчування, як спосіб профілактики розвитку онкологічних захворювань

Підтримання здоров’я базується на свідомому відношенні до того, що і як ми споживаємо.

Останнє редагування Вівторок, 24 вересня 2013 10:30

Шкільні навчальні лекції-презентації

 Збірник творів лекції-презентації «Науково-просвітницькі лекції фахівців-онкологів - на захист здоров'я молоді України», свідоцтво № 46537.

Останнє редагування Неділя, 18 лютого 2018 20:01
Ви тут: Home Навчальні матеріали Презентації