Промо відео циклу лекцій, присвячених проблематиці раку

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Промо відео циклу лекцій, присвячених проблематиці раку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

 Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України, Благодійна організація "Єдність проти раку", Науково-освітній інтернет-портал "Майбутнє без раку" (http://breast-cancer.org.ua) в рамках соціального проекту "Наука - суспільству", та благодійного проекту "Рак - це полум'я. Чи знаєти ви, як його обійти?" презентують промо відео, присвячене циклу науково-просвітницьких лекцій вчених онкологів для збереження здоров'я молоді України.

Мета проекту - сприяння розвитку мотиваційної компоненти у ставленні молоді до власного здоров'я, спонукання до здорового способу життя через підвищення рівня обізнаності щодо онкологічних захворювань та дієвості заходів первинної профілактики раку.

Лекції в науково-популярній формі висвітлюють тематику, що стосується предмету онкології та її понятійного апарату; ролі гормонів, спадкового фактору, факторів ризику навколишнього середовища та способу життя у виникненні злоякісних новоутворень та дієвості первинної профілактики раку.

Лекції створені у науково-популярній формі із використанням широкого спектру засобів візуалізації та інфографіки молодими вченими-онкологами для молоді старшого шкільного віку.

Завантажити презентацію:

Прочитано, разів: 2680 Останнє редагування Вівторок, 16 травня 2017 15:27
Ви тут: Home Навчальні матеріали Промо відео циклу лекцій, присвячених проблематиці раку