Імунотерапія

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Імунотерапія

Імунотерапія 1

immunotherapy breast-cancerВажливою причиною незадовільних результатів лікування хворих на РМЗ є істотні порушення функціонального стану імунної системи, в основі яких лежать поширеність пухлинного процесу та застосування агресивних методів терапії.

Вже досить тривалий час увагу привертає перспектива використання імунотерапії (ІТ) у хворих на РМЗ.

Її метою є імунореабілітація хворих під час та після протипухлинного лікування, а також пригнічення росту чи знищення залишкових злоякісних клітин шляхом активації системи природного протипухлинного імунітету.

ІТ є перспективним методом для лікування РМЗ, в тому числі розповсюджених і рецидивуючих форм. ІТ може бути використана сама по собі або в поєднанні з іншими способами лікування РМЗ, такими як ПТ і ХТ.

Імунотерапія у випадку РМЗ може викликати в пацієнток побічні ефекти, такі як лихоманка, озноб, біль, слабкість, нудота, блювота, діарея, головний біль і висип. Вони зазвичай стають менш серйозними після першого курсу лікування.


Найбільш поширені типи імунотерапії РМЗ

До найбільш поширених типів імунотерапії відносять: моноклональні антитіла, протиракові вакцини, неспецифічну імунотерапію.
Останнє редагування П'ятниця, 19 грудня 2014
Повернутися до розділуЛікування РМЗ
Ви тут: Home Лікування РМЗ Імунотерапія