Найбільш поширені типи імунотерапії РМЗ
Версія для друку

Найбільш поширені типи імунотерапії РМЗ

(1 Голосувати)

immunotherapy breast-cancerДо найбільш поширених типів імунотерапії відносять:

1 Моноклональні антитіла — це техногенні версії білків імунної системи; антитіла можуть бути корисні в лікуванні РМЗ, тому що можуть діяти на дуже специфічну ланку ракової клітини
2 Протиракові вакцини — призначені, щоб викликати імунну відповідь в організмі проти РМЗ
3 Неспецифічну імунотерапію — ці засоби стимулюють імунну систему загалом задля збільшення активності протиракових клітин (штучні варіанти цитокінів: інтерлейкінів та інтерферонів)

Останнім часом інтерес до протипухлинних вакцин у лікуванні онкологічних захворювань знову підвищився. В експериментальних і ряді клінічних досліджень отримано позитивні результати застосування вакцинотерапії у випадку деяких злоякісних новоутворень.

Поряд із розробкою новітніх вакцин за допомогою сучасних методів генної та клітинної інженерії (пептидних протипухлинних вакцин та вакцин на основі амінокислотних послідовностей) важливим напрямом досліджень вважається створення гомо- та аутовакцин на основі пухлинних клітин, які теоретично містять увесь спектр антигенів, притаманних для конкретного новоутворення. За результатами клінічних випробувань висловлюється думка, що саме такі вакцини є найбільш адекватні для індивідуалізованої ІТ.

Прочитано, разів: 2055 Останнє редагування П'ятниця, 19 грудня 2014 16:35