Протезування молочної залози

Науково-освітній інтернет-портал ІЕПОР ім. Р.Є.Кавецького НАН України

Первинна профілактика, діагностика і лікування хворих на рак молочної залози

Протезування молочної залози

(0 голосів)

breast-prosthesis

Принадність протезів молочної залози полягає в тому, що вони дуже швидко можуть «заповнити порожнечу». Після такої травми, яку жінка перенесла під час операції видалення молочної залози, протез — це полегшення, що дозволяє їй з легкістю відновити свій зовнішній вигляд і форму тіла.

Нині існує велика кількість протезів різної форми, стилю і марки. Для жінок, що користуються протезами молочної залози, навіть випускають спеціальний одяг. Протези молочної залози виробляють із різних матеріалів: силікону, пінополіуретану або волокнистого наповнювача. Ідеальний протез повинен бути схожий за формою, вагою і рухливістю на реальну молочну залозу.

Існують два основних типи протезів молочної залози:

1 Полегшені протези з пінного або волокнистого наповнювача
2 Силіконові протези

Перші рекомендують пацієнткам відразу по закінченні терміну відновлювального післяопераційного періоду, так як вони найбільш зручні під час звичайної фізичної активності і в теплу погоду.

Другий тип протезів найбільше подібний до справжньої молочної залози за відчуттями. Ці протези бувають двох видів: асиметричні (тільки для лівої або тільки для правої молочної залози) та симетричні. Силіконові протези важчі, ніж із пінного або волокнистого наповнювача, і тому можуть втомлювати жінку, але їх збалансована вага дозволяє тримати поставу рівно.

Прочитано, разів: 3848 Останнє редагування Понеділок, 08 грудня 2014 11:58
Ви тут: Home Лікування РМЗ Хірургічне лікування Протезування молочної залози